Setur, 1994 yılından bu yana çok çeşitli yaş gruplarına ve amaca yönelik birbirinden farklı yurtdışı eğitim programları sunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Avustralya, Avusturya, Fransa, İngiltere, İspanya, İtalya, Kanada, Malta ve Yeni Zelanda  gibi ülkelerde lisan kursları, yaz okulları, sertifika ve diploma programları, İş Yaşamına Yönelik Gelişim kursları, Sınavlara Hazırlık kursları, Akademik Programlar, Lisans ve Yüksek Lisans hazırlık kursları konularında yurtdışında eğitim hakkında bilgi almak isteyen herkese ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.. 

Katılmayı arzu ettiğiniz programa karar verdikten sonra kayıt işlemleriniz başlatılır. Uçak ve konaklama rezervasyonlarınız da kayıt işlemlerine bağlı olarak tarafımızdan gerçekleştirilir. Vize işlemleriniz de birçok ülke için tarafımızdan yürütülür. Tüm işlemleriniz bittikten sonra havaalanı transferlerleriniz organize edilir. Bu işlemlerin gerçekleşme süresi ortalama 3-4 hafta olup, bazı ülkelerin vize işlemlerine göre 3 aya kadar devam edebilir.

Setur’un uzman ekibi; hedefleriniz doğrultusunda eğitim programınız için en uygun olacak ülkeyi, sizin için en yararlı kursu ve en çok seveceğiniz şehri sizin isteklerinize göre, sizinle birlikte belirler. Setur’un profesyonel ekibi, 20 yıllık tecrübesi ile yurtdışındaki eğitiminiz öncesinde olduğu gibi eğitiminiz sırasında ve sonrasında da sizin yanınızda olacaktır.

Kendinize, çalışanlarınıza ve çocuklarınıza bu ayrıcalığı yaşatmak istiyorsanız, siz de bu dünyaya davetlisiniz. 

Setur Kalite Politikası için tıklayınız.     Setur ISO 9001 Belgesi için tıklayınız.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması